TOPlist
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Co je to Animus

Animus 2.0 je aktualizovaný model Animu 1,0, který byl vyvinut Assassíny v roce 2012. Na zdokonalení Animu se podílela i Rebecca Crane, její tzv. "Baby" byla "dvakrát tak výkonnější" jako ty na Abstergo Industries. (Nevím, proč ten Animus tak nazývala.)

Animus 2,0 byl jiný v mnoha ohledech než Animus 1,0, a to jak fyzicky, tak i uvnitř tři-rozměrem reality projektů v oblasti IT. Například, barva pozadí se změní z ledově modré na červenou.Animus taky dokáže zařadit vzpomínky do sekcí, což je mnohem přehlednější.

Fyzikální vlastnosti Animu se také velmi změnily. Z 2,0 je už skutečná židle, nabízející vyšší komfort pro uživatele. Nicméně, kvůli tomu je katétr povinen odkazovat uživatele do tvrdé genetické-paměti. Přes tato zlepšení, Animus stále trpí laggy a není schopen zabránit vidinám, které mohou nastat po dlouhodobém užívání .

Alespoň oproti předchozí verzi se dá používat déle bez ohledu na jeho zvyšující se teplotu.

Nový model Animu se nachází v druhém díle AC. Obsluhuje ho Rebeca ( Dává pozor na Desmonda a kontroluje ho), Lucy a sarkastický historik a taktik Shaun Hastings , který do databáze ukládá údaje o důležitých osobách, místech a událostech ze vzpomínek Ezia Auditore, který je zkoumaným předkem pro 2 díl AC.

Vytvořeno 04.03.2011 08:42:58 | Poslední změna 04.03.2011 08:43:24
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one